Політику конфіденційності

Обробка персональних даних ТОВ Solace здійснюється на підставі Регламенту Європейського Парламенту і Ради (ЄС) 2016/679 від 27квітня 2016 р. про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних і про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46/EC (загальні правила і положення про захист даних) Зак. Вісн. ЄС Л 2016 поз 119 с. 1 від 4 травня 2016 р.

Дані, зібрані за допомогою форми зворотного зв’язку, використовуються для відповідей на запитання осіб, які використовують форму.

Адміністратором персональних даних, вказаних у формі зворотного зв‘язку є Товариство з обмеженою відповідальністю Solace, з місцезнаходженням за адресою: (80-434) Гданськ, вул. Данусі 2А/1 (KRS: 0000331950, NIP: 5833071601, REGON: 220795153), далі: "Адміністратор".

Підставою обробки персональних даних є згода, надана для отримання відповіді на запитання, поставлені у формі зворотного зв‘язку.

Надання персональних даних є добровільним, проте ненадання адреси електронної пошти або номеру телефону унеможливить зв'язок і надання пропозиції ТОВ Solace. Вказуючи контактний номер телефону і адресу електронної пошти, власник даних погоджується на зв‘язок в обох формах.

Якщо інше не виникає з чинного законодавства або подальша обробка не буде необхідною для розслідування претензій, персональні дані будуть оброблятись терміном до 90 днів після надсилання форми зворотного зв‘язку.

ТОВ Solace не буде передавати Ваші персональні дані іншим особам, за винятком своїх співпрацівників на території Республіки Польща для полегшення безпосереднього контакту з Вами, якщо виникне така необхідність. ТОВ Solace не має наміру передавати персональні дані іншій державі або міжнародним організаціям.

Кожна особа, яка скористалася формою зворотного зв'язку має право доступу до своїх даних, їх виправлення, переміщення і видалення, а також право на обмеження обробки даних.

Власники персональних даних мають право вносити скаргу до органу нагляду.

ТОВ Solace не буде автоматично приймати рішення на основі наданих персональних даних, в тому числі рішень, які є результатом профілювання. Ваші запити будуть розглядатися в індивідуальному порядку кваліфікованими юристами.

Щодо питань, пов'язаних з обробкою Ваших персональних даних, Ви можете зв’язатись з нами в письмовій формі, за телефоном гарячої лінії 801000130 або за допомогою електронної пошти: kontakt@solace.pl.

Юридична Контора Solace регулярно перевіряє, вимірює і оцінює ефективність технічних та організаційних засобів, призначених для забезпечення безпеки обробки персональних даних.

Ми залишаємо за собою право змінити Політику Конфіденційності, опублікувавши нову Політику Конфіденційності на цьому сайті.

Які справи обслуговуємо Ознайомтеся з усіма>

No HTMLBlock in database for code google-tag-manager