SOLACE КОМПЕНСАЦІЙНА КАНЦЕЛЯРІЯ

 

 

 СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ НА НАДАННІ ДОПОМОГИ ОСОБАМ ПОСТРАЖДАЛИМ

 

Ми є групою адвокатів, які спеціалізуються у сфері компенсації. У 2009 році розширили канцелярію і для вигідних умов наших клієнтів створили мережу мобільних представників, завдяки чому працюємо по всій країні.
Наші найдосвідченіші співробітники мають 30-річний досвід у розгляді справ по компенсації, так що ви можете бути впевнені , що довіряючи нам справу, ви даєте ії в найкращі руки.


Ми є спеціалізованою юридочною  канцелярію а не компенсаційною фірмою. Завдяки тому обслуговуємо всі види випадків і можеш бути впевнений, що справа буде проводитися спеціалістами зі сфери відшкодувань. 

При цьому ми не беремо попередніх оплат , а лише комісію з отриманої суми. Наші клієнти можуть бути впевнені, що ми докладаємо максимальних зусиль із нашої сторони.
Наша місія заключається в слова: більше ніж компенсація. Довіряючи нам свою справу ви можете розраховувати на комплексні безкоштовні консультації по усіх юридичних питаннях повʾязаних з обслуговуванням випадків наприклад свідчень ZUS (Державна Установа соціального страхування Республіки Польща), кримінального розслідування, спадкової справи, недієздатності і так далі.
Наші клієнти, які опинилися в складній матеріальній ситуації, додатково можуть отримати від канцелярії завдаток на майбутню компенсацію.

Компенсаційна Канцелярія SOLACE це:

  • відсутність попередніх оплат – наша винагорода за працю це комісія з отриманої суми
  • прозорий договір - без будь-яких прихованих витрат
  • багаторічний досвід - тисячі задоволених клієнтів
  • матеріальна допомога - жертви найважчих випадків та їх родинам забезпечуємо матеріальними засоби, до часу коли вони не отримають відшкодування
  • комплексне обслуговування – для наших клієнтів надаємо безкоштовну юридичну допомогу в справах свідчень з ЗУС, в спадкових справах, кримінальному розслідуванні ітп.
  • висока компетентність – завжди протягом усього процесу справа супроводжується адвокатом або юристконсультантом, без додаткової оплати
  • незалежна медична експертиза- користуємося послугами незалежних лікарів для оцінки стану здоровʾя потерпілих, через що сума відшкодування збільшується

 

Які справи обслуговуємо Ознайомтеся з усіма>

No HTMLBlock in database for code google-tag-manager