Регламент

Використання Форми зворотного зв’язку на сайті https://www.solace.pl є добровільним і цілком безкоштовним.

Особа, яка має намір скористатися Формою зворотного зв’язку повинна заповнити наступні поля:

  • ПІБ,
  • Місцевість,
  • Контактний телефон,
  • Адреса електронної пошти, а також
  • Опис події. Текст повідомлення.

Відсутність контактного телефону або адреси електронної пошти унеможливить Юридичній Конторі Solace зв'язок з Вами. Відсутність інших відомостей може унеможливити Юридичній Конторі Solace негайну перевірку відправленого звернення або прийняття невідкладних заходів у зв'язку з описаною подією.

Юридична Контора Solace залишає за собою можливість звернення до Вас з проханням надати додаткову інформацію, пов'язану з вказаною подією, а також перевірити Вашу особу. Юридична Контора Solace не несе відповідальність за неправдиві або недостовірну інформацію, надану особами, які користуються формою зворотного зв'язку. Зокрема, така інформація не може бути основою для розгляду претензій проти ТОВ Solace.

Юридична Контора Solace повідомляє, що відповіді на запити отримані за допомогою форми зворотного зв'язку, а також будь-яка інша інформація розміщена на сайті не є правовими порадами і має, виключно, інформаційний характер, що випливає з прийнятої моделі відшкодування збитків. Юридична Контора Solace не несе відповідальність за їх використання або інтерпретацію.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, що стосуються використання форми зворотного зв'язку або змісту веб-сайту, Ви можете зв’язатись з нами в письмовій формі, за телефоном гарячої лінії 801000130 або за допомогою електронної пошти: kontakt@solace.pl.

Ми залишаємо за собою право змінити ці Правила, опублікувавши нові Правила на цьому сайті.

Які справи обслуговуємо Ознайомтеся з усіма>

No HTMLBlock in database for code google-tag-manager