Травми завдані особі

Травми завдані особі - це шкоди, які спричинили до ушкодження тіла або стану здоровʾя потерпілої особи. До них відносяться також втрачені вигоди потерпілою особою, які могли б бути досягнуті , якщо б не сталося випадку.
Займаємося справами від імені всіх учасників дорожнього руху:

  • водіїв
  • пасажирів
  • велисопедистів
  • пішоходів.

 

В результаті отриманих травм потерпілий має право на отримання страхового відшкодування. До нього відноситься: грошове відшкодування за отриману шкоду, повернення коштів за лікування, реабілітацію, опіку над потерпілим, а також повернення витрат за транспортування потерпілого і його найближщих; додаткова пенсія, яку визначається як різниція між сумою компенсації доходу потерпілого до нещасного випадку в звязку з його заробітком після випадку;
одноразова компенсація (так звана капіталізація ренти);
пенсія на збільшені потреби.
Якщо маєте бажання отримати належне відшкодування від нещасного випадку ДТП, варто звернутися за допомогою до професійної компенсаційної канцелярії, яка допоможе отримати відповідну матеріальну допомогу. Ми не беремо жодного грошового авансу, а лише стягуємо комісію від отриманої суми. Наші клієнти можуть бути впевнені що ми докладаємо максимальні зусилля з нашої сторони. Якщо у вас виникли сумніви щодо відшкодування сконтактуйтесь з нами. Перевірка справи є цільком безкоштовна.
Наші сильні сторони:
Високі відшкодування
Допомагаємо отримати страхові відшкодування потерпілим у зв’язку з ДТП ефективно одержуємо свідчення з стражування цивільної відповідальності винуватець нещасної події-відшкодування, компенсація, поворот витрат лікування, втрачені доходи, ренти, суми приготування до іншої професії. Наш багаторічний досвід і співпрація з незалежними лікарами-експертами, які займаються медичним оглядом, дозволяє одержати максимальну суму компенсації.

Прозорі принципи винагороди
Винагороду канцелярії становить тільки комісія від отриманий суми, без будь- яких оплат авансом. Наші клієнти можуть бути впевнені максимальних зусіллі зі нашої сторони.
Комплексне обслуговання
Довіривши нам справу можете розраховувати на компететні, безкоштовні поради у всіх юридичних питаннях повʾязаних з обслуговуваним випадку нп.

щодо свідчень ZUS ((Державна Установа соціального страхування Республіки Польща )
кримінального розслідування срави отримання спадку, недієздатності ітп.

Матеріальна підтримка
Жертвам нещасних випадків ДТП, які опинилися у складній матеріальній ситуації допомагаємо фінансово до часу закінчення процедури ліквідації шкоди.

Достовірна оцінка шкоди заподіяної здоровʾю
Завдяки співпраці з лікарами різних галузей можемо надійно та незалежно оцінювати діапазон та наслідки впливу випадку на здоровʾя потерпілого, через що маємо реальний вплив на рівень одержаних пільг.

Професійна допомога
Надаємо безкоштовну підтримку потерпілому за допомогою нашого адвоката чи юристконсультанта у кримінальній справі проти винуватця випадку.

Неідентифікований винуватець
Допомагаємо одержати компенсацію навіть у тих випадках коли винуватець не був ідентифікований або втік з місція події.
Перевірка старих справ
Можемо допомогти отримати компенсацію за нещасні випадки при ДТП які сталися 20 років тому. Навіть якщо по справі були виплачені страхові кошти пропонуємо безкоштовний аналіз з точки зору збільшення наданих сум.

Які справи обслуговуємо Ознайомтеся з усіма>

No HTMLBlock in database for code google-tag-manager