Смерть людини у наслідку протиправної поведінки іншої особи є основою у одержанню відшкодування та компенсації для членів родини.
Репрезентуємо родини, які втратили близьких у наслідку:

  • комунікаційних випадків
  • випадків на роботі
  • випадків на сільському господарстві
  • медичних помилок

При цьому не беремо жодних попередніх оплат, а тільки стягуємо комісію з отриманої суми. Наші клієнти можуть бути впевнені про докладені максимальні зусилля з нашої сторони. Якщо у вас сумніви що до компенсації звʾяжіться з нами. Верифікація (перевірка достовірності даних) справи є цілком безкоштовна.
Наші сильні сторони

Високі виплати

Знаємо наскільки неприємним моментом є втрата близької людини. Нашою метою є отримання фінансового забезпечення родиною потерпілого через одержання відповідної компенсації, відшкодування і пенсії, за страждання які ви отримали.

Професіональна підтримка

Нами проведено багато справ по відшкодуванню за смерть близької людини у зв’язку з нещасним випадком. Родині померлого надаємо адвоката чи юристконсультанта у провадженні кримінальній справі проти винуватця випадку.

Компелексне обслуговання

 

Нашим клієнтам надаємо додаткову юридичну допомогу у питаннях пов’язаних зі спадком, отримання виплат з ZUS чи вирішенням справ повʾязаних з банківським рахунком померлого.

Низькі витрати

Не беремо жодних винагород від отриманих повернутих витрат за похорон, а також від пенсії найближчих неповнолітних осіб померлого.

Виняткова підтримка

 

Родинам потерпілих, які знаходяться у складній матеріальної ситуації оферуємо фінансову допомогу до часу закінчення процесу ліквідації шкоди.

Верифікація старих справ

Можемо одержати відшкодування та компенсацію за смерть близької людини у випадках які сталися 20 років тому. Навіть якщо по справі виплачено страхові відшкодування пропонуємо безкоштовний аналіз з точки зору збільшення наданих сум.

Які справи обслуговуємо Ознайомтеся з усіма>

No HTMLBlock in database for code google-tag-manager