Випадок на роботі це раптова подія, викликана зовнішньою причиною, результатом чого є пошкодження або смерть. Ця подія була повʾязана з роботою і саме сталося під час або у звʾязку з виконанням звичайних дії або вказівок начальства , а також дії на користь роботавця (навіть без інструкції). 

Випадок на роботі може зустріти кожного з нас. Якщо і ти є жертвою ти повинен знати що крім компенсації ZUS, яка часто не вистачає на покриття основних потреб, можете старатися також про компенсації від роботодавція сплату засобів, які спроможіть зміну професії чи пенсії з приводу недієздатності до роботи.
Якщо в наслідок випадку на роботі дійшлося до смерті пацієнта, про виплату свідчень можуть старатися члени його родини.
Більшість осіб не знає як отримати компенсацію після випадку на роботі. Тому потерпілим у випадку на роботі пропонуємо широкий спектр юридичної допомоги, з розлідування компенсації від роботодавця до отримання свідчень від ZUS та добровільного страхування від нещасних випадків. При цьому не стягуємо жодних оплат авансом, а тільки комісю від одержаної суми. Наші клієнти можуть бути впевнені про максимальні зусилля з нашої сторони. Для наших клієнтів виграли багато справ про компенсацію після випадку.
Якщо у вас є сумніви чи належиться Вам компенсація після випадку звʾяжіться з нами. Верифікація (перевірка достовірності даних) справи є цілком безкоштовна.

Які справи обслуговуємо Ознайомтеся з усіма>

No HTMLBlock in database for code google-tag-manager