Нещасний випадок у сільському господарстві це раптова подія, яка була викликана зовнішніми обставинами, що наступили під час виконання дій повʾязаних з провадженням сільської діяльності або інших дій повʾязаних з виконанням цих діїї:

  • на території сільського господарства, в якому застрахований проводить час або в якому постійно працює, або на території домашнього господарства бепосередньо повʾязаного з цим сільським господарством, або
  • коли застрахована особа є в дорозі від власного житла до сільського господарства або у зворотньому напрямку, або
  • під час виконання поза територією сільського господарства звичайних дії повʾязаних з провадженням сільської діяльності або
  • коли є в дорозі в дорозі до місця виконання дії, про яких мова у 3 пункті або в зворотньому напрямку

На жаль, нещасні випадки при сільських роботах у нашій країні це сумна реальність. Якщо ви вистали потерпілим у зв’язку нещасним випадком у сільському господарстві ви  можете отримати страхову компенсації, відшкодування або ренту.

 

Якщо внаслідок нещасного випадку на сількому господарстві дійшло до смерті когось з найближчих осіб з родини, ви маєте право отримати належне фінансове відшкодування.

 

У багатьох припадках, окрім компенсації з KRUS можна також отримати відшкодування за страхування від нещасних випадків, страхування життя чи страхування за цивільну відповідальність сільських господарств.

Отримання відповідного матеріального відшкодування є часто важким та трудомістким процесом. Особливо, якщо потерпілий спробує ввести його в життя без професійної допомоги. Якщо хочете отримати відповідне відшкодування від нещасного випадку на сільському господарстві , варто звернутися за допомогою до професійної компенсаційної канцелярії, яка допоможе отримати належні страхові кошти. За допомогою експертів ти не береш на себе фінансових затрат та часу.
Займаємося справами по відшкодуванню у зв’язку з нещасними випадками на сільському господарстві, які спричинили до пошкодження тіла чи призвели до смерті.
Допоможемо успішно отримати компенсацію, відшкодування чи пенсію зі Страхування цивільних осіб, а також пільги з KRUS (Каса соціального страхування працівників сільського господарства) .
Допоможемо отримати компенсацію за нещасний випадок на сільському господарстві, навіть якщо даний випадок мав місце 20 років тому, а також коли винуватець не придбав обовʾязкового страховання від цивільної відповідальності сільського господарства.
При цьому не беремо жодних попередніх оплат, а тільки стягуємо комісію від отриманої суми. Наші клієнти можуть бути впевнені що ми докладаємо максимальні зусилля з нашої сторони. Якщо у вас виникли сумніви щодо відшкодування сконтактуйся  з нами. Верифікація справи є повністю безкоштовна. 

 

Які справи обслуговуємо Ознайомтеся з усіма>

No HTMLBlock in database for code google-tag-manager